Halkımıza ve Beleyelerimize kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak için 2021′ de kurulduk. Türkiyenin ilk Belediyeler ve halkı destekleyen komisyonsuz satış imkanı sunan e-ticaret şirketiyiz. Halkın dijital ekonomiye katılımını, yerli üretimi ve üreticileri destekliyoruz. Böylece ülke ekonomisinin büyümesine önemli katkı sağlıyoruz.

Halk Marketi Nedir?
Dünyada bir ilk olacak en büyük Belediye E-ticaret sitesidir. Halkın ürettiği ürünleri tüm Türkiye Belediyeleri kendi logosunun altında yurt içi ve yurt dışı pazarda reklamı yapılarak satılmasını sağlar. Belediyelerin kendi halkına maddi destek sağlamak ve ekonomik olarak kalkınmasına yardımcı olacağı komisyonsuz e ticaret sitesidir.Tüm Belediyelerin yer alacağı Halk Marketin de her Belediye kendi kültür yelpazesinin tanıtımını ve satışını yapacaktır.

Halk Marketinin Amacı
Emeğin değer kazanacağı bu platformda Beldiyelerimizin halkına güvenle kazanç sağlamasını hedeflemektedir. Belediyelerin desteği ile halkın bölgesel ekonomik kalkınmada etkin rol almalarının sağlanması, ekonomik hayata katılımı konusunda gerekli bilgi ve becerilerle donanarak toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlenmesini amaçlamaktadır. Kendini geliştiren bireylerin, içindeki potansiyeli ve enerjiyi açığa çıkaran öncelikle kendilerine, çocuklarına ve ailelerine, ardından da topluma daha faydalı olacaktır. Ülkenin doğusundan batısına kadar tüm Belediyelere bağlı halkın zengin ürün yelpazesini tek bir platformda tüketici ile buluşturmak.

Halk Marketinde Satış Nasıl Yapılır?
Vergi levhası olmayan her bir birey satış yapabilecektir. Bağlı bulundukları Belediyeye kimlik ve ikamet bilgileri ile müracat ederek ürünlerini satışa başlayabilirler. Ürünlerinin satışlarından komisyon bedeli kesilmeyecektir. Belirlenen ürünler satışa sunulacaktır.